ELLIOT s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 856 | 5 282 | 6 471 | 9 343 | 58 349 | 85 532 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 10 625 | 7 791 | 22 091 |
| Spolu majetok | 6 856 | 5 282 | 6 471 | 19 968 | 66 140 | 107 623 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 207 | 209 | 151 | 13 067 | 43 209 | 45 614 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 453 | 1 567 | -9 | 1 176 | 1 728 | 17 431 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 172 | -1 576 | 1 247 | 581 | 16 029 | 39 078 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 24 | 82 | 82 | 144 | 174 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 6 649 | 5 073 | 6 320 | 6 901 | 22 931 | 62 009 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 886 | 1 433 | 10 766 | 8 921 | 63 851 | 88 448 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 463 | -1 462 | 1 492 | 866 | 21 563 | 45 473 |
| EBITDA | 1 463 | -1 462 | 1 492 | 1 574 | 24 396 | 51 489 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 379 | -1 576 | 1 398 | 629 | 20 531 | 43 420 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 172 | -1 576 | 1 247 | 581 | 16 029 | 39 078 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 708 | 2 833 | 6 016 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ELLIOT s.r.o.
Prehľad
ELLIOT s.r.o. (IČO 51181801) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 88 448 €, čo je o 38,5 % viac ako rok predtým (63 851 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 71,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 39 078 € (44,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 107 623 € a vlastné imanie 62 009 € (miera samofinancovania 57,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.