AUTODOPRAVA MAREK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 22 313 | 25 694 | 26 560 | 31 600 | 21 305 | 27 716 |
| Neobežný majetok spolu | 10 605 | 4 679 | 30 126 | 20 318 | 11 250 | 2 250 |
| Spolu majetok | 33 182 | 30 626 | 57 413 | 52 698 | 33 305 | 30 859 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 439 | 7 824 | 51 442 | 40 063 | 26 529 | 25 195 |
| Základné imanie | 9 000 | 9 000 | 9 000 | 9 000 | 9 000 | 9 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -9 942 | 0 | -10 539 | -27 048 | -10 169 | -22 527 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -6 819 | -10 540 | -16 833 | 6 341 | -12 357 | -1 112 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 35 504 | 24 342 | 24 343 | 24 342 | 20 303 | 20 303 |
| Vlastné imanie spolu | 27 743 | 22 802 | 5 971 | 12 635 | 6 777 | 5 664 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 99 660 | 127 283 | 147 144 | 164 408 | 134 367 | 126 914 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -6 424 | -10 146 | -15 713 | 7 492 | -11 587 | 934 |
| EBITDA | -565 | -4 219 | -5 161 | 17 301 | -2 520 | 9 934 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -6 819 | -10 540 | -16 833 | 6 341 | -12 357 | 188 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -6 819 | -10 540 | -16 833 | 6 341 | -12 357 | -1 112 |
| Osobné náklady | 17 928 | 28 562 | 44 459 | 30 785 | 23 077 | 23 611 |
| Odpisy | 5 859 | 5 927 | 10 552 | 9 809 | 9 067 | 9 000 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AUTODOPRAVA MAREK, s.r.o.
Prehľad
AUTODOPRAVA MAREK, s.r.o. (IČO 51184800) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 19 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 126 914 €, čo je o 5,5 % menej ako rok predtým (134 367 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,0 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 1 112 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 23 611 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 30 859 € a vlastné imanie 5 664 € (miera samofinancovania 18,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.