Klenotníctvo Atalovič, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 413 788 | 443 509 | 380 079 | 438 144 | 489 874 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 13 653 | 11 161 | 5 758 | 5 201 | 8 109 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 64 220 | 77 873 | 89 035 | 94 793 | 99 994 |
| Spolu majetok | 473 495 | 488 196 | 521 918 | 502 565 | 515 212 |
| Záväzky spolu | 389 022 | 392 562 | 420 525 | 395 971 | 400 509 |
| Vlastné imanie spolu | 84 473 | 95 634 | 101 393 | 106 594 | 114 703 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Klenotníctvo Atalovič, s.r.o.
Prehľad
Klenotníctvo Atalovič, s.r.o. (IČO 51191563) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Mesto nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s hodinami a šperkami (SK NACE 4777). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 489 874 €, čo je o 11,8 % viac ako rok predtým (438 144 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 109 € (1,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 89 122 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 515 212 € a vlastné imanie 114 703 € (miera samofinancovania 22,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.