Basbas s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 39 433 | 41 392 | 37 365 | 37 203 | 37 485 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 39 433 | 41 392 | 37 365 | 37 203 | 37 485 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 33 915 | 16 360 | 13 024 | 11 020 | 11 032 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 519 | 313 | 19 532 | 18 664 | 20 683 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 187 | 19 534 | -690 | 2 019 | 270 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 186 | 185 | 499 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 518 | 25 032 | 24 341 | 26 183 | 26 453 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 600 | 35 580 | 0 | 3 000 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 077 | 22 949 | -591 | 2 297 | 270 |
| EBITDA | -3 077 | 22 949 | -591 | 2 297 | 270 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 187 | 22 844 | -690 | 2 207 | 270 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 187 | 19 534 | -690 | 2 019 | 270 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok10
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
- 2020 Úč MUJ · 5 str.
- 2020 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Basbas s. r. o.
Prehľad
Basbas s. r. o. (IČO 51193167) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2023 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2023 bol 270 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 37 485 € a vlastné imanie 26 453 € (miera samofinancovania 70,6 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.