MK spectacles s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 103 | 13 022 | 12 017 | 26 928 | 24 836 | 32 650 |
| Neobežný majetok spolu | 3 867 | 81 791 | 65 479 | 49 261 | 33 042 | 17 362 |
| Spolu majetok | 9 970 | 94 813 | 77 496 | 76 189 | 57 878 | 50 012 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 186 | 104 269 | 97 635 | 87 163 | 74 617 | 60 018 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 424 | 706 | 706 | 706 | 706 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 313 | -15 240 | -25 923 | -16 758 | -22 523 | -15 084 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 47 | 78 | 78 | 78 | 78 | 78 |
| Vlastné imanie spolu | 5 784 | -9 456 | -20 139 | -10 974 | -16 739 | -10 006 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 840 | 31 100 | 8 939 | 21 496 | 16 183 | 16 889 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 391 | -9 936 | -21 591 | -12 970 | -19 077 | -12 767 |
| EBITDA | 1 301 | 4 496 | -5 279 | 3 248 | -2 858 | 2 913 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 313 | -15 240 | -25 923 | -16 758 | -22 183 | -14 744 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 313 | -15 240 | -25 923 | -16 758 | -22 523 | -15 084 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 910 | 14 432 | 16 312 | 16 218 | 16 219 | 15 680 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: MK spectacles s.r.o.
Prehľad
MK spectacles s.r.o. (IČO 51193841) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Kremnica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné špecializované dizajnérske činnosti (SK NACE 7414).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 16 889 €, čo je o 4,4 % viac ako rok predtým (16 183 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 55,8 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 15 084 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-10 006 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.