KVANT LASERS, s.r.o.Aktívna

IČO 51196620Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2017Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Finančný prehľad

11 206 602 €-16,8%
Tržby 2025
+17,1%
Priemerný ročný rast 2020–2025
05 mil.10 mil.15 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 1 400 390 € (100 % z rozdeliteľného zisku).

Okrem toho sa vlastné imanie znížilo o 6 486 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.

História
dividendy iné zníženie vlastného imania
20251 400 390 €+6 486 € iné
2024 ~1 344 233 €+17 141 € iné
2023 ~790 435 €
2022842 588 €
2021262 739 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
02,5 mil.5 mil.7,5 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
20212022202320242025
Tržby (čistý obrat)4 604 6219 889 92511 048 67113 462 83111 206 602
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie842 589870 7521 340 4451 401 3953 425 724
Výsledok hospodárenia minulých rokov2 7822 7832 783-1 0050
Spolu majetok4 366 9865 121 6525 348 5884 398 0697 038 577
Záväzky spolu3 481 6154 208 1173 885 0432 894 5033 516 163
Vlastné imanie spolu885 371913 5351 463 5451 503 5663 522 414
Vypočítané dividendy262 739842 588790 4351 344 2331 400 390

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok14

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: KVANT LASERS, s.r.o.

Prehľad

KVANT LASERS, s.r.o. (IČO 51196620) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: technické testovanie a analýzy (SK NACE 7120). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 4 členov. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 20 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 11 206 602 €, čo je o 16,8 % menej ako rok predtým (13 462 831 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 425 724 € (30,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 776 351 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 038 577 € a vlastné imanie 3 522 414 € (miera samofinancovania 50,0 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

KVANT LASERS, s.r.o. – IČO 51196620 — icoprofil.sk