Scantrans s. r. o.Aktívna

IČO 51197405Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2017Podhradie

Finančný prehľad

153 986 €+3,2%
Tržby 2025
+7,5%
Priemerný ročný rast 2020–2025
050 tis.100 tis.150 tis.200 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu37 72539 28919 08627 27224 01643 931
Neobežný majetok spolu34 14683 85053 81729 35912 9246 734
Spolu majetok71 871123 13972 90356 63136 94050 665
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu55 783116 76372 10159 47746 01133 596
Základné imanie9 0009 0009 0009 0009 0009 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov6 5267 088-2 624-8 205-10 772-18 071
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)562-9 712-5 574-3 641-7 29926 140
Vlastné imanie spolu16 0886 376802-2 846-9 07117 069
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)107 121126 949156 346159 320149 187153 986
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti1 668-6 751-3 325-2 012-5 34527 936
EBITDA18 75618 41926 71022 44419 24834 183
Výsledok hospodárenia pred zdanením872-9 712-5 574-3 641-6 33927 100
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie562-9 712-5 574-3 641-7 29926 140
Osobné náklady13 03614 23515 23615 72715 84216 618
Odpisy17 08825 17030 03524 45624 5936 247
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok12

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: Scantrans s. r. o.

Prehľad

Scantrans s. r. o. (IČO 51197405) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Podhradie. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 9 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 153 986 €, čo je o 3,2 % viac ako rok predtým (149 187 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 26 140 € (17,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 16 618 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 50 665 € a vlastné imanie 17 069 € (miera samofinancovania 33,7 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Scantrans s. r. o. – IČO 51197405 — icoprofil.sk