E + D Slovakia, s.r.o.Aktívna

IČO 51203987Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2017Beniakovce

Finančný prehľad

541 791 €+45,2%
Tržby 2025
+28,3%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0200 tis.400 tis.600 tis.800 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu11 14651 75565 40956 99193 482162 711
Neobežný majetok spolu45 1676 9966 6926 38828 600100 635
Spolu majetok56 83058 75172 10163 379122 082263 346
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu37 17949 33533 7657 03861 413188 572
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov29 81014 15118 91632 83650 84155 168
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-15 659-10 23513 92018 0054 32814 106
Fondy a ostatné vlastné imanie500500500500500500
Vlastné imanie spolu19 6519 41638 33656 34160 66974 774
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)155 926177 886585 546691 397373 243541 791
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-12 683-7 97118 01123 5596 41218 156
EBITDA19 617-3 49618 31523 8639 01223 563
Výsledok hospodárenia pred zdanením-13 568-8 13817 90922 7916 26218 041
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-15 659-10 23513 92018 0054 32814 106
Osobné náklady06 22365 232000
Odpisy32 3004 4753043042 6005 407
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaký odbor v obci Beniakovce

Zhrnutie: E + D Slovakia, s.r.o.

Prehľad

E + D Slovakia, s.r.o. (IČO 51203987) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Beniakovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611).

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 541 791 €, čo je o 45,2 % viac ako rok predtým (373 243 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 28,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 14 106 € (2,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 263 346 € a vlastné imanie 74 774 € (miera samofinancovania 28,4 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

E + D Slovakia, s.r.o. – IČO 51203987 — icoprofil.sk