HKmoto s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 16 977 | 12 161 | 6 865 | 1 789 | 5 633 | 11 732 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 16 977 | 12 161 | 6 865 | 1 789 | 5 633 | 11 732 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 10 852 | 5 667 | 305 | 1 448 | 321 | 960 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 0 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 575 | 1 125 | 1 494 | 0 | 1 901 | 312 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 550 | 369 | 66 | 341 | -1 589 | 5 460 |
| Vlastné imanie spolu | 6 125 | 6 494 | 6 560 | 341 | 5 312 | 10 772 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 47 080 | 22 647 | 26 782 | 47 267 | 766 | 51 167 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 091 | 717 | 451 | 973 | -1 505 | 7 004 |
| EBITDA | 1 091 | 717 | 451 | 973 | -1 505 | 7 004 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 685 | 434 | 77 | 401 | -1 589 | 6 420 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 550 | 369 | 66 | 341 | -1 589 | 5 460 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 1 560 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: HKmoto s. r. o.
Prehľad
HKmoto s. r. o. (IČO 51212838) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Lučenec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou (SK NACE 9039).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 51 167 €, čo je o 6 580 % viac ako rok predtým (766 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 460 € (10,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 11 732 € a vlastné imanie 10 772 € (miera samofinancovania 91,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.