Rezidencia Hradská11, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2024
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 41 663 | 117 111 | 7 935 | 5 551 | 5 551 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 41 663 | 117 111 | 7 935 | 5 551 | 5 551 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 37 736 | 53 616 | 2 384 | 0 | 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -306 | -1 073 | 0 | 66 | 66 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -767 | 59 568 | 69 | 0 | -340 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 482 | 485 | 485 |
| Vlastné imanie spolu | 3 927 | 63 495 | 5 551 | 5 551 | 5 211 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 87 640 | 25 258 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -687 | 75 291 | 138 | 0 | 0 |
| EBITDA | -687 | 75 291 | 138 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -767 | 75 204 | 89 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -767 | 59 568 | 69 | 0 | -340 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 58 013 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Rezidencia Hradská11, s. r. o.
Prehľad
Rezidencia Hradská11, s. r. o. (IČO 51215551) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2024 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2024 skončil stratou 340 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 5 551 € a vlastné imanie 5 211 € (miera samofinancovania 93,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.