DM autoservis s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 37 045 | 19 592 | 21 004 | 58 919 | 34 273 | 44 278 |
| Neobežný majetok spolu | 3 750 | 6 824 | 35 412 | 25 886 | 18 380 | 52 671 |
| Spolu majetok | 40 795 | 26 416 | 56 416 | 84 805 | 52 653 | 96 949 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 40 195 | 25 473 | 54 475 | 80 082 | 51 925 | 93 644 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -33 108 | -39 527 | -61 166 | -86 184 | -91 763 | -112 537 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -6 418 | -19 656 | -25 019 | 2 781 | -20 774 | 2 577 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 35 126 | 55 126 | 83 126 | 83 126 | 108 265 | 108 265 |
| Vlastné imanie spolu | 600 | 943 | 1 941 | 4 723 | 728 | 3 305 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 86 356 | 136 028 | 113 447 | 170 977 | 187 002 | 161 545 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -6 263 | -19 436 | -24 827 | 4 408 | -19 128 | 3 750 |
| EBITDA | -6 263 | -17 519 | -17 956 | 14 734 | -14 168 | 10 899 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -6 418 | -19 656 | -25 019 | 3 096 | -19 814 | 3 537 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -6 418 | -19 656 | -25 019 | 2 781 | -20 774 | 2 577 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 460 | 4 093 | 3 884 | 4 574 |
| Odpisy | 0 | 1 917 | 6 871 | 10 326 | 4 960 | 7 149 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DM autoservis s.r.o.
Prehľad
DM autoservis s.r.o. (IČO 51217091) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Teriakovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 161 545 €, čo je o 13,6 % menej ako rok predtým (187 002 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 577 € (1,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 574 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 96 949 € a vlastné imanie 3 305 € (miera samofinancovania 3,4 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.