Prešporák spol. s r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 471 | 3 645 | 3 645 | 65 | 75 | 275 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 471 | 3 645 | 3 645 | 65 | 75 | 275 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 053 | 7 914 | 7 914 | 4 578 | 2 688 | 2 688 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -8 391 | -8 582 | -9 269 | -9 269 | -9 513 | -7 613 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -191 | -687 | 0 | -244 | 1 900 | 200 |
| Vlastné imanie spolu | -3 582 | -4 269 | -4 269 | -4 513 | -2 613 | -2 413 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 17 224 | 6 050 | 0 | 4 956 | 4 920 | 540 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -149 | -687 | 0 | -244 | 2 240 | 540 |
| EBITDA | -149 | -687 | 0 | -244 | 2 240 | 540 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -191 | -687 | 0 | -244 | 2 240 | 540 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -191 | -687 | 0 | -244 | 1 900 | 200 |
| Osobné náklady | 4 961 | 3 064 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Prešporák spol. s r. o.
Prehľad
Prešporák spol. s r. o. (IČO 51220415) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 540 €, čo je o 89,0 % menej ako rok predtým (4 920 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 50,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 200 € (37,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-2 413 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.