SUPERCOLORS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 962 608 | 2 269 711 | 1 978 315 | 2 631 290 | 3 456 780 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 50 902 | 43 374 | 22 648 | 5 832 | 184 222 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 66 399 | 117 301 | 160 676 | 201 831 | 207 663 |
| Spolu majetok | 860 178 | 903 648 | 1 425 784 | 1 509 708 | 2 997 985 |
| Záväzky spolu | 517 177 | 53 319 | 244 013 | 612 391 | 1 916 446 |
| Vlastné imanie spolu | 343 001 | 850 329 | 1 181 771 | 897 317 | 1 081 539 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: SUPERCOLORS s.r.o.
Prehľad
SUPERCOLORS s.r.o. (IČO 51231930) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Jelka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 456 780 €, čo je o 31,4 % viac ako rok predtým (2 631 290 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 15,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 184 222 € (5,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 139 012 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 997 985 € a vlastné imanie 1 081 539 € (miera samofinancovania 36,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.