RS Holding s. r. o. v likvidáciiV likvidácii

IČO 51237318Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2017Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
V likvidácii

Finančný prehľad

3 745 905 €+170,9%
Tržby 2022
-23,0%
Priemerná ročná zmena 2019–2022
02,5 mil.5 mil.7,5 mil.10 mil.2019202020212022

Finančné ukazovatele

2022
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
02 mil.4 mil.6 mil.2019202020212022
Prehľad účtovných závierok2019–2022
2019202020212022
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 332 657168 338730 213791 036
Neobežný majetok spolu0010 7567 530
Spolu majetok5 332 693168 482741 120798 695
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu5 273 586102 791671 741746 815
Základné imanie5 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov25 06153 60760 19063 880
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)28 5466 5843 689-17 500
Fondy a ostatné vlastné imanie500500500500
Vlastné imanie spolu59 10765 69169 37951 880
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)8 205 4621 267 4401 382 8633 745 905
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti44 85223 59320 17622 012
EBITDA44 85223 59322 32725 239
Výsledok hospodárenia pred zdanením36 1508 4634 949-17 500
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie28 5466 5843 689-17 500
Osobné náklady1 3591 8911 9772 026
Odpisy002 1513 227
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok6

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: RS Holding s. r. o. v likvidácii

Prehľad

RS Holding s. r. o. v likvidácii (IČO 51237318) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2022 boli 3 745 905 €, čo je o 171 % viac ako rok predtým (1 382 863 €). Od roku 2019 do roku 2022 tržby klesali v priemere o 23,0 % ročne. Rok 2022 skončil stratou 17 500 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2022 boli 2 026 €. Ku koncu roka 2022 mala spoločnosť aktíva 798 695 € a vlastné imanie 51 880 € (miera samofinancovania 6,5 %).

Na čo upozorniť

Stav v registri: v likvidácii. Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2022 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze. Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

RS Holding s. r. o. v likvidácii – IČO 51237318 — icoprofil.sk