ALLINMARKET, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 5 473 765 | 6 636 800 | 7 049 309 | 7 147 086 | 7 478 371 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 78 086 | 279 893 | 369 536 | 355 952 | 313 206 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 83 948 | 161 644 | 441 537 | 811 072 | 1 167 025 |
| Spolu majetok | 3 429 679 | 3 964 704 | 4 157 019 | 4 836 117 | 4 929 260 |
| Záväzky spolu | 2 966 741 | 3 222 164 | 3 044 943 | 3 368 090 | 3 148 026 |
| Vlastné imanie spolu | 462 647 | 742 540 | 1 112 076 | 1 468 027 | 1 781 234 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ALLINMARKET, s. r. o.
Prehľad
ALLINMARKET, s. r. o. (IČO 51238365) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Kežmarok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (SK NACE 4618). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 300 523 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 7 478 371 €, čo je o 4,6 % viac ako rok predtým (7 147 086 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 313 206 € (4,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 827 308 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 929 260 € a vlastné imanie 1 781 234 € (miera samofinancovania 36,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.