beAI s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 351 | 4 351 | 4 514 | 48 945 | 64 398 | 76 777 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 180 243 | 212 547 | 261 169 |
| Spolu majetok | 4 351 | 4 351 | 4 514 | 229 188 | 276 945 | 337 946 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 0 | 98 | 243 999 | 288 928 | 348 219 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -649 | -649 | -649 | -584 | -19 811 | -17 484 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 0 | 65 | -19 227 | 2 828 | 1 711 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | — | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 4 351 | 4 351 | 4 416 | -14 811 | -11 983 | -10 273 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 0 | 795 | 24 933 | 54 400 | 72 097 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 0 | 160 | -15 256 | 14 639 | 10 832 |
| EBITDA | — | 0 | 160 | 1 857 | 52 276 | 64 081 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 0 | 76 | -19 227 | 5 464 | 3 313 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 0 | 65 | -19 227 | 2 828 | 1 711 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 17 113 | 37 637 | 53 249 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: beAI s. r. o.
Prehľad
beAI s. r. o. (IČO 51251353) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 72 097 €, čo je o 32,5 % viac ako rok predtým (54 400 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 711 € (2,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-10 273 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.