SITU s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 21 081 | 8 703 | 16 497 | 62 763 | 9 498 | 11 181 |
| Neobežný majetok spolu | 1 653 | 1 222 | 791 | 359 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 22 734 | 9 925 | 17 288 | 63 122 | 9 498 | 11 181 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 82 483 | 80 247 | 96 949 | 145 599 | 90 909 | 89 457 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -59 432 | -64 749 | -75 322 | -84 662 | -87 336 | -86 270 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -5 317 | -10 573 | -9 339 | -2 815 | 1 066 | 3 135 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | -141 | -141 |
| Vlastné imanie spolu | -59 749 | -70 322 | -79 661 | -82 477 | -81 411 | -78 276 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 106 191 | 62 022 | 80 612 | 165 236 | 59 476 | 3 180 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -4 773 | -9 895 | -8 444 | -2 571 | 2 125 | 3 642 |
| EBITDA | -4 701 | -9 464 | -8 013 | -2 140 | 2 485 | 3 642 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -5 317 | -10 573 | -9 339 | -2 815 | 2 026 | 3 483 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 317 | -10 573 | -9 339 | -2 815 | 1 066 | 3 135 |
| Osobné náklady | 36 391 | 31 984 | 28 750 | 8 339 | 0 | 0 |
| Odpisy | 72 | 431 | 431 | 431 | 360 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SITU s.r.o.
Prehľad
SITU s.r.o. (IČO 51254735) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Snina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 180 €, čo je o 94,7 % menej ako rok predtým (59 476 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 50,4 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 135 € (98,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-78 276 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.