JSDM GROUP, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 12 754 | 9 233 | 3 543 | 4 882 | 9 948 | 10 402 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 12 754 | 9 233 | 3 543 | 4 882 | 9 948 | 10 402 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 10 924 | 6 813 | 244 | 933 | 4 603 | 2 717 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 500 | -3 170 | -2 580 | -1 746 | -1 128 | 199 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 670 | 590 | 879 | 651 | 1 396 | 2 340 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 44 | 77 | 146 |
| Vlastné imanie spolu | 1 830 | 2 420 | 3 299 | 3 949 | 5 345 | 7 685 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 15 562 | 6 503 | 5 554 | 7 474 | 5 982 | 5 111 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -623 | 1 521 | 1 304 | 921 | 1 903 | 2 954 |
| EBITDA | -623 | 1 521 | 1 304 | 921 | 1 903 | 2 954 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 670 | 642 | 995 | 921 | 1 746 | 2 680 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 670 | 590 | 879 | 651 | 1 396 | 2 340 |
| Osobné náklady | 4 115 | 980 | 135 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: JSDM GROUP, s.r.o.
Prehľad
JSDM GROUP, s.r.o. (IČO 51263416) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolenská Slatina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 111 €, čo je o 14,6 % menej ako rok predtým (5 982 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 20,0 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 340 € (45,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 402 € a vlastné imanie 7 685 € (miera samofinancovania 73,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.