MAN RAY s.r.o.Aktívna

IČO 51267811Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Stupava

Finančný prehľad

88 346 €+1,2%
Tržby 2025
-31,9%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
0500 tis.1 mil.1,5 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
202425 877 €
2023192 366 €
202222 194 €
202172 520 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.600 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu82 92382 361416 83542 53217 63835 927
Neobežný majetok spolu10 8595 8474 8553 25531 67521 971
Spolu majetok93 78288 208421 69045 78749 31357 898
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu15 76260 514206 63114 41030 37519 306
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov00017 193013 438
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)72 52022 194209 5598 68413 43819 654
Fondy a ostatné vlastné imanie500500500500500500
Vlastné imanie spolu78 02027 694215 05931 37718 93838 592
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)603 652628 2781 445 71990 10087 26088 346
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti92 42128 569265 70311 42717 89922 850
EBITDA97 43333 581271 28913 02825 23132 554
Výsledok hospodárenia pred zdanením91 88728 154265 34711 28417 09121 876
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie72 52022 194209 5598 68413 43819 654
Osobné náklady42 02645 51545 52446 35445 10720 731
Odpisy5 0125 0125 5861 6017 3329 704
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—72 52022 194192 36625 8770

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok11

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: MAN RAY s.r.o.

Prehľad

MAN RAY s.r.o. (IČO 51267811) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Stupava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 88 346 €, čo je o 1,2 % viac ako rok predtým (87 260 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 31,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 19 654 € (22,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 20 731 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 57 898 € a vlastné imanie 38 592 € (miera samofinancovania 66,7 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

MAN RAY s.r.o. – IČO 51267811 — icoprofil.sk