INSTALO s.r.o.Aktívna

IČO 51272334Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Bratislava - mestská časť Petržalka

Finančný prehľad

28 840 €+23,1%
Tržby 2025
+34,6%
Priemerný ročný rast 2020–2025
010 tis.20 tis.30 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
202412 193 €
20230 €
20220 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.30 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 9669 47022 91122 31814 22321 494
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok5 9669 47022 91122 31814 22321 494
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu5811 6622 9099451 5964 805
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-1 5473852 80815 0013 6807 127
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)1 9322 42312 1941 3723 4474 062
Fondy a ostatné vlastné imanie————500500
Vlastné imanie spolu5 3857 80820 00221 37312 62716 689
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)6 5248 39924 03116 24023 43028 840
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti2 2892 86614 3771 6774 2274 604
EBITDA2 2892 86614 3771 6774 2274 604
Výsledok hospodárenia pred zdanením2 2052 78214 2921 5934 1424 520
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie1 9322 42312 1941 3723 4474 062
Osobné náklady1 6102 1473 2208 0499 73117 840
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00012 1930

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: INSTALO s.r.o.

Prehľad

INSTALO s.r.o. (IČO 51272334) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: elektrická inštalácia (SK NACE 4321). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 28 840 €, čo je o 23,1 % viac ako rok predtým (23 430 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 34,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 062 € (14,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 17 840 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 21 494 € a vlastné imanie 16 689 € (miera samofinancovania 77,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

INSTALO s.r.o. – IČO 51272334 — icoprofil.sk