TESPRA - B.C., s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 798 216 | 1 119 658 | 1 026 978 | 899 478 | 1 535 337 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 017 | 29 047 | 56 970 | 10 339 | 22 820 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 26 253 | 33 270 | 62 317 | 111 009 | 120 829 |
| Spolu majetok | 285 692 | 401 989 | 234 756 | 303 172 | 443 702 |
| Záväzky spolu | 246 615 | 333 865 | 109 662 | 172 938 | 290 878 |
| Vlastné imanie spolu | 39 077 | 68 124 | 125 094 | 130 003 | 152 824 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 5 430 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TESPRA - B.C., s.r.o.
Prehľad
TESPRA - B.C., s.r.o. (IČO 51272920) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Čierne. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 535 337 €, čo je o 70,7 % viac ako rok predtým (899 478 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 22 820 € (1,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 189 356 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 443 702 € a vlastné imanie 152 824 € (miera samofinancovania 34,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.