Zdeno Juhász s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 9 943 | 9 436 | 12 844 | 17 572 | 20 402 | 19 140 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 9 943 | 9 436 | 12 844 | 17 572 | 20 402 | 19 140 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 6 441 | 7 157 | 8 777 | 12 572 | 13 502 | 12 354 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 31 | -1 748 | -2 971 | -1 182 | -251 | 1 650 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 779 | -1 223 | 1 788 | 932 | 1 901 | -114 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Vlastné imanie spolu | 3 502 | 2 279 | 4 067 | 5 000 | 6 900 | 6 786 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 678 | 9 152 | 10 808 | 9 074 | 12 864 | 7 368 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 697 | -1 128 | 1 957 | 1 119 | 2 323 | 342 |
| EBITDA | -1 697 | -1 128 | 1 957 | 1 119 | 2 323 | 342 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 779 | -1 223 | 1 845 | 1 000 | 2 241 | 226 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 779 | -1 223 | 1 788 | 932 | 1 901 | -114 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Zdeno Juhász s.r.o.
Prehľad
Zdeno Juhász s.r.o. (IČO 51275694) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bíňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba elektrických prístrojov (SK NACE 3314).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 7 368 €, čo je o 42,7 % menej ako rok predtým (12 864 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,3 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 114 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 19 140 € a vlastné imanie 6 786 € (miera samofinancovania 35,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.