Račianska - Reality, a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 952 613 | 3 706 097 | 3 875 094 | 4 141 497 | 4 503 991 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 378 754 | 658 065 | 712 914 | 777 127 | 948 542 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -3 903 487 | -3 524 733 | -2 866 667 | -2 257 435 | -1 480 308 |
| Spolu majetok | 25 871 290 | 25 839 775 | 25 686 578 | 24 910 777 | 26 005 669 |
| Záväzky spolu | 14 958 440 | 14 270 493 | 13 403 846 | 11 853 243 | 10 749 463 |
| Vlastné imanie spolu | 10 909 427 | 11 567 492 | 12 280 407 | 13 057 534 | 15 256 076 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Račianska - Reality, a.s.
Prehľad
Račianska - Reality, a.s. (IČO 51284219) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 20 – 24 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 2 500 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 503 991 €, čo je o 8,8 % viac ako rok predtým (4 141 497 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 948 542 € (21,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 558 967 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 26 005 669 € a vlastné imanie 15 256 076 € (miera samofinancovania 58,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.