AREA INVEST SK, a. s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 22 903 | 22 438 | 21 973 | 21 497 | 20 908 | 19 938 |
| Neobežný majetok spolu | 236 787 | 232 224 | 227 661 | 225 000 | 225 000 | 225 000 |
| Spolu majetok | 259 690 | 254 662 | 249 634 | 246 497 | 245 908 | 244 938 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 25 200 | 25 200 | 25 200 | 25 200 | 25 540 | 25 540 |
| Základné imanie | 225 000 | 225 000 | 225 000 | 225 000 | 225 000 | 225 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -7 933 | -13 010 | -18 038 | -23 066 | -26 203 | -27 131 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -5 077 | -5 028 | -5 028 | -3 137 | -929 | -971 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 22 500 | 22 500 | 22 500 | 22 500 | 22 500 | 22 500 |
| Vlastné imanie spolu | 234 490 | 229 462 | 224 434 | 221 297 | 220 368 | 219 398 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -4 984 | -4 984 | -4 985 | -3 083 | -506 | -511 |
| EBITDA | -421 | -421 | -422 | -422 | -506 | -511 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -5 077 | -5 028 | -5 028 | -3 137 | -589 | -631 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 077 | -5 028 | -5 028 | -3 137 | -929 | -971 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 4 563 | 4 563 | 4 563 | 2 661 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AREA INVEST SK, a. s.
Prehľad
AREA INVEST SK, a. s. (IČO 51286254) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 225 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 971 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 244 938 € a vlastné imanie 219 398 € (miera samofinancovania 89,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.