BIELIKOVA s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 10 799 | 10 424 | 5 773 | 18 190 | 18 704 | 34 306 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 10 799 | 10 424 | 5 773 | 18 190 | 18 704 | 34 306 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 101 | 4 755 | 333 | 8 967 | 3 039 | 5 689 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 702 | 613 | 659 | 355 | 3 949 | 10 192 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -89 | -29 | -304 | 3 783 | 6 442 | 12 925 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 85 | 85 | 85 | 85 | 274 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 698 | 5 669 | 5 440 | 9 223 | 15 665 | 28 617 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 250 | 3 450 | 15 349 | 24 220 | 48 481 | 64 955 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -5 | 55 | -45 | 4 676 | 7 871 | 14 548 |
| EBITDA | -5 | 55 | -45 | 4 676 | 7 871 | 14 548 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -89 | -29 | -269 | 4 451 | 7 601 | 14 406 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -89 | -29 | -304 | 3 783 | 6 442 | 12 925 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 780 | 1 792 | 1 963 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BIELIKOVA s.r.o.
Prehľad
BIELIKOVA s.r.o. (IČO 51303248) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 64 955 €, čo je o 34,0 % viac ako rok predtým (48 481 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 95,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 12 925 € (19,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 963 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 34 306 € a vlastné imanie 28 617 € (miera samofinancovania 83,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.