EKO - FIT s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 18 728 | 25 917 | 38 226 | 40 070 | 31 837 | 16 581 |
| Neobežný majetok spolu | 25 157 | 18 449 | 11 740 | 5 031 | 1 000 | 42 016 |
| Spolu majetok | 43 885 | 44 366 | 49 966 | 45 101 | 32 837 | 58 597 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 20 445 | 16 835 | 13 486 | 10 401 | 9 370 | 29 653 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 252 | 13 653 | 17 744 | 17 193 | 14 214 | 13 679 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 12 835 | 4 091 | 8 949 | 7 720 | -534 | 5 478 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 4 353 | 4 787 | 4 787 | 4 787 | 4 787 | 4 787 |
| Vlastné imanie spolu | 23 440 | 27 531 | 36 480 | 34 700 | 23 467 | 28 944 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 38 428 | 38 106 | 41 929 | 48 356 | 56 045 | 46 506 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 15 523 | 5 887 | 11 363 | 10 159 | 876 | 7 796 |
| EBITDA | 17 200 | 12 596 | 18 072 | 16 868 | 5 907 | 17 519 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 15 371 | 5 413 | 10 905 | 9 715 | 490 | 6 712 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 12 835 | 4 091 | 8 949 | 7 720 | -534 | 5 478 |
| Osobné náklady | 1 792 | 1 940 | 3 954 | 9 040 | 15 977 | 5 754 |
| Odpisy | 1 677 | 6 709 | 6 709 | 6 709 | 5 031 | 9 723 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 9 500 | 10 699 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EKO - FIT s.r.o.
Prehľad
EKO - FIT s.r.o. (IČO 51304368) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Moldava nad Bodvou. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 46 506 €, čo je o 17,0 % menej ako rok predtým (56 045 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 478 € (11,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 5 754 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 58 597 € a vlastné imanie 28 944 € (miera samofinancovania 49,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.