Macaberu - instalace, s. r. o.Aktívna

IČO 51305704Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

117 001 €+9,7%
Tržby 2024
+18,4%
Priemerný ročný rast 2020–2024
050 tis.100 tis.150 tis.20202021202220232024

Finančné ukazovatele

2024
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
025 tis.50 tis.75 tis.20202021202220232024
Prehľad účtovných závierok2020–2024
20202021202220232024
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu12 99130 55225 64840 48741 038
Neobežný majetok spolu10 1666 3532 54120 47514 009
Spolu majetok23 15736 90528 18960 96255 047
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu38 73329 55918 06235 36245 251
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov2 004-16 167-37 654-39 873-39 401
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-22 580-21 487-17 219473-15 803
Fondy a ostatné vlastné imanie—40 00060 00060 00060 000
Vlastné imanie spolu-15 5767 34610 12725 6009 796
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)59 51946 092100 070106 685117 001
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-22 556-21 073-16 7342 222-13 289
EBITDA-18 743-17 260-12 9218 246-6 823
Výsledok hospodárenia pred zdanením-22 580-21 487-17 219519-14 843
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-22 580-21 487-17 219473-15 803
Osobné náklady30 24032 14636 43337 05642 983
Odpisy3 8133 8133 8136 0246 466
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok8

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Macaberu - instalace, s. r. o.

Prehľad

Macaberu - instalace, s. r. o. (IČO 51305704) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2024 boli 117 001 €, čo je o 9,7 % viac ako rok predtým (106 685 €). Od roku 2020 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 18,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2024). Rok 2024 skončil stratou 15 803 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2024 boli 42 983 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 55 047 € a vlastné imanie 9 796 € (miera samofinancovania 17,8 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Macaberu - instalace, s. r. o. – IČO 51305704 — icoprofil.sk