Livastyl, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 961 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 771 | 10 328 | 35 303 | 16 686 | 24 961 | 18 509 |
| Neobežný majetok spolu | 30 380 | 24 060 | 15 644 | 8 114 | 257 | 0 |
| Spolu majetok | 42 151 | 34 388 | 50 947 | 24 800 | 25 218 | 18 509 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 41 693 | 36 572 | 55 443 | 27 665 | 22 646 | 20 158 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -7 276 | -4 544 | -7 276 | -9 497 | -7 866 | -3 389 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 733 | -2 641 | -2 312 | 1 632 | 5 438 | -3 260 |
| Vlastné imanie spolu | 457 | -2 184 | -4 588 | -2 865 | 2 572 | -1 649 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 40 018 | 38 346 | 45 034 | 42 367 | 57 915 | 10 850 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 638 | -2 065 | -2 312 | 3 020 | 6 320 | -2 361 |
| EBITDA | 12 126 | 7 338 | 6 104 | 10 876 | 14 176 | -2 104 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 904 | -2 641 | -2 312 | 1 632 | 5 438 | -2 920 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 733 | -2 641 | -2 312 | 1 632 | 5 438 | -3 260 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 60 | 285 | 227 | 138 |
| Odpisy | 8 488 | 9 403 | 8 416 | 7 856 | 7 856 | 257 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 961 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Livastyl, s.r.o.
Prehľad
Livastyl, s.r.o. (IČO 51312522) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Svederník. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (SK NACE 1628).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 10 850 €, čo je o 81,3 % menej ako rok predtým (57 915 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 23,0 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 3 260 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 138 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-1 649 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.