EnergyIQ s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 10 624 | 11 904 | 30 643 | 117 082 | 260 147 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 028 | -592 | 8 777 | 12 563 | 23 106 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 318 | -6 346 | -6 938 | 1 839 | 14 403 |
| Spolu majetok | 28 353 | 26 928 | 23 758 | 35 655 | 64 498 |
| Záväzky spolu | 29 699 | 28 866 | 16 919 | 16 253 | 21 989 |
| Vlastné imanie spolu | -1 346 | -1 938 | 6 839 | 19 402 | 42 509 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: EnergyIQ s. r. o.
Prehľad
EnergyIQ s. r. o. (IČO 51312590) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Lorinčík. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba surového železa, ocele a ferozliatin (SK NACE 2410). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 260 147 €, čo je o 122 % viac ako rok predtým (117 082 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 59,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 23 106 € (8,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 811 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 64 498 € a vlastné imanie 42 509 € (miera samofinancovania 65,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.