D&K s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 17 743 | 36 931 | 40 419 | 65 665 | 109 534 | 103 401 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 2 505 | 1 693 | 880 | 68 |
| Spolu majetok | 17 743 | 36 931 | 42 924 | 67 358 | 110 414 | 103 469 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 16 779 | 23 363 | 29 129 | 44 037 | 58 712 | 49 274 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -8 119 | -4 036 | 11 188 | -16 242 | 19 390 | 21 665 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 083 | 7 604 | -27 431 | 9 525 | 2 274 | 2 492 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 5 000 | 25 038 | 25 038 | 25 038 | 25 038 |
| Vlastné imanie spolu | 964 | 13 568 | 13 795 | 23 321 | 51 702 | 54 195 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 49 310 | 36 160 | 39 089 | 129 027 | 145 159 | 210 502 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 367 | 8 405 | -25 573 | 14 167 | 6 328 | 6 103 |
| EBITDA | 4 367 | 8 405 | -24 828 | 14 980 | 7 141 | 6 916 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 179 | 8 322 | -27 431 | 10 849 | 3 234 | 3 796 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 083 | 7 604 | -27 431 | 9 525 | 2 274 | 2 492 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 659 | 611 |
| Odpisy | 0 | 0 | 745 | 813 | 813 | 813 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: D&K s.r.o.
Prehľad
D&K s.r.o. (IČO 51312620) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Lukačovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 210 502 €, čo je o 45,0 % viac ako rok predtým (145 159 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 33,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 492 € (1,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 611 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 103 469 € a vlastné imanie 54 195 € (miera samofinancovania 52,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.