A-Z montáž, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 400 | 109 271 | 120 765 | 43 936 | 33 688 | 36 638 |
| Neobežný majetok spolu | 63 378 | 39 986 | 16 593 | 1 684 | 987 | 87 |
| Spolu majetok | 74 778 | 149 257 | 137 358 | 45 620 | 34 675 | 36 725 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 74 218 | 144 326 | 118 815 | 34 626 | 17 088 | 26 716 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 8 695 | -11 940 | -7 569 | 6 043 | -1 506 | 5 087 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -20 635 | 4 371 | 13 612 | -7 549 | 6 593 | -7 578 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 7 500 | 7 500 | 7 500 | 7 500 | 7 500 | 7 500 |
| Vlastné imanie spolu | 560 | 4 931 | 18 543 | 10 994 | 17 587 | 10 009 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 353 231 | 397 158 | 443 505 | 322 290 | 249 061 | 185 170 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -17 315 | 7 360 | 18 659 | -6 882 | 8 618 | -6 524 |
| EBITDA | 5 787 | 30 753 | 42 052 | 8 028 | 9 314 | -5 623 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -19 664 | 5 881 | 17 771 | -7 219 | 8 513 | -6 618 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -20 635 | 4 371 | 13 612 | -7 549 | 6 593 | -7 578 |
| Osobné náklady | 16 954 | 16 416 | 17 188 | 19 312 | 21 885 | 12 353 |
| Odpisy | 23 102 | 23 393 | 23 393 | 14 910 | 696 | 901 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: A-Z montáž, s.r.o.
Prehľad
A-Z montáž, s.r.o. (IČO 51321769) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Ďanová. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (SK NACE 1628). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 185 170 €, čo je o 25,7 % menej ako rok predtým (249 061 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 12,1 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 7 578 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 12 353 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 36 725 € a vlastné imanie 10 009 € (miera samofinancovania 27,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.