NeuroSpine s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 8 952 | 5 646 | 16 324 | 38 947 | 46 213 | 26 737 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 2 420 | 1 300 | 180 | 31 602 |
| Spolu majetok | 8 952 | 5 646 | 18 744 | 40 247 | 46 393 | 58 339 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 649 | 412 | 2 570 | 4 785 | 3 377 | 11 496 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 10 674 | 29 962 | 37 516 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 217 | -13 | 10 940 | 19 288 | 7 554 | 3 827 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 86 | 247 | 234 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 8 303 | 5 234 | 16 174 | 35 462 | 43 016 | 46 843 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 866 | 4 639 | 23 098 | 43 761 | 32 140 | 28 475 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 800 | 26 | 12 977 | 22 852 | 9 129 | 4 490 |
| EBITDA | 3 800 | 26 | 13 917 | 23 972 | 10 249 | 6 044 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 800 | 26 | 12 927 | 22 757 | 8 949 | 4 282 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 217 | -13 | 10 940 | 19 288 | 7 554 | 3 827 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 4 002 | 5 549 | 6 177 |
| Odpisy | 0 | 0 | 940 | 1 120 | 1 120 | 1 554 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 3 056 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: NeuroSpine s.r.o.
Prehľad
NeuroSpine s.r.o. (IČO 51323214) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Dolný Kubín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 28 475 €, čo je o 11,4 % menej ako rok predtým (32 140 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 37,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 827 € (13,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 177 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 58 339 € a vlastné imanie 46 843 € (miera samofinancovania 80,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.