MGroup finance s.r.o.Aktívna

IČO 51401886Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Vinodol

Finančný prehľad

7 236 €+49,7%
Tržby 2025
-18,9%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
05 tis.10 tis.15 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu6 7057 3089 4969 64011 23714 104
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok6 7057 3089 4969 64011 23714 104
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu-1 081-1 452226171608555
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov1 9012 7863 7604 2704 4695 629
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)8859745101991 1602 920
Vlastné imanie spolu7 7868 7609 2709 46910 62913 549
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)20 61641 60214 9326 2244 8357 236
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti1 1321 2366963301 5973 373
EBITDA1 1321 2366963301 5973 373
Výsledok hospodárenia pred zdanením1 0411 1456002341 5003 260
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie8859745101991 1602 920
Osobné náklady1 33500000
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok14

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaký odbor v obci Vinodol

Zhrnutie: MGroup finance s.r.o.

Prehľad

MGroup finance s.r.o. (IČO 51401886) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Vinodol. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 7 236 €, čo je o 49,7 % viac ako rok predtým (4 835 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 18,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 920 € (40,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 14 104 € a vlastné imanie 13 549 € (miera samofinancovania 96,1 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

MGroup finance s.r.o. – IČO 51401886 — icoprofil.sk