RESKE s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 9 842 | 13 474 | 10 763 | 13 913 | 19 951 | 20 323 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 15 263 | 12 199 | 6 735 | 7 687 | 5 557 |
| Spolu majetok | 9 842 | 28 737 | 22 962 | 20 648 | 27 638 | 25 880 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 773 | 21 706 | 15 361 | 12 561 | 19 158 | 17 195 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 83 | 2 069 | 2 031 | 2 600 | 3 087 | 3 480 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 986 | -38 | 570 | 487 | 393 | 205 |
| Vlastné imanie spolu | 7 069 | 7 031 | 7 601 | 8 087 | 8 480 | 8 685 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 16 610 | 24 463 | 21 858 | 19 728 | 23 605 | 21 440 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 348 | 44 | 794 | 741 | 826 | 643 |
| EBITDA | 2 348 | 4 582 | 5 915 | 6 205 | 7 093 | 2 773 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 333 | 31 | 786 | 675 | 733 | 545 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 986 | -38 | 570 | 487 | 393 | 205 |
| Osobné náklady | 80 | 146 | 169 | 523 | 81 | 730 |
| Odpisy | 0 | 4 538 | 5 121 | 5 464 | 6 267 | 2 130 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: RESKE s.r.o.
Prehľad
RESKE s.r.o. (IČO 51410605) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Sever. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: fotografické činnosti (SK NACE 7420). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 21 440 €, čo je o 9,2 % menej ako rok predtým (23 605 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 205 € (1,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 730 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 25 880 € a vlastné imanie 8 685 € (miera samofinancovania 33,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.