Hyuayra v. o. s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2020Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2020
| 2019 | 2020 | |
|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||
| Obežný majetok spolu | 7 266 | 136 171 |
| Neobežný majetok spolu | 13 804 | 61 570 |
| Spolu majetok | 21 070 | 197 741 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||
| Záväzky spolu | 14 641 | 63 329 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 1 429 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 429 | -12 017 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 140 000 |
| Vlastné imanie spolu | 6 429 | 134 412 |
| Výkaz ziskov a strát | ||
| Tržby (čistý obrat) | 83 290 | 136 977 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 978 | -11 842 |
| EBITDA | 2 916 | -1 811 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 809 | -12 017 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 429 | -12 017 |
| Osobné náklady | 17 192 | 39 385 |
| Odpisy | 938 | 10 031 |
| Ďalšie ukazovatele | ||
| Vypočítané dividendy | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Hyuayra v. o. s.
Prehľad
Hyuayra v. o. s. (IČO 51419114) je verejná obchodná spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov).
Hospodárenie
Tržby za rok 2020 boli 136 977 €, čo je o 64,5 % viac ako rok predtým (83 290 €). Rok 2020 skončil stratou 12 017 €. Osobné náklady za rok 2020 boli 39 385 €. Ku koncu roka 2020 mala spoločnosť aktíva 197 741 € a vlastné imanie 134 412 € (miera samofinancovania 68,0 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2020.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.