MIHÁL, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 352 618 | 375 112 | 505 384 | 543 325 | 534 371 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -56 873 | -67 363 | 14 942 | -68 812 | -101 485 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -168 766 | -225 638 | -293 001 | -278 059 | -346 871 |
| Spolu majetok | 74 612 | 142 589 | 181 728 | 87 970 | 161 412 |
| Záväzky spolu | 294 251 | 429 590 | 453 787 | 428 841 | 133 768 |
| Vlastné imanie spolu | -219 639 | -287 001 | -272 059 | -340 871 | 27 644 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: MIHÁL, s.r.o.
Prehľad
MIHÁL, s.r.o. (IČO 51421569) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Malacky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s mäsom a mäsovými výrobkami (SK NACE 4722). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 534 371 €, čo je o 1,6 % menej ako rok predtým (543 325 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 101 485 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 64 507 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 161 412 € a vlastné imanie 27 644 € (miera samofinancovania 17,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.