ARAGONES s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 082 | 8 525 | 7 645 | 3 636 | 7 264 | 6 098 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 2 819 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 7 082 | 8 525 | 7 645 | 6 455 | 7 264 | 6 098 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 017 | 1 834 | 8 365 | 16 146 | 22 534 | 31 383 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -190 | 1 064 | 1 691 | -6 219 | -15 191 | -20 770 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 255 | 627 | -7 411 | -8 972 | -5 579 | -10 015 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 6 065 | 6 691 | -720 | -9 691 | -15 270 | -25 285 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 550 | 2 462 | 1 268 | 1 380 | 2 990 | 1 390 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 480 | 739 | -7 411 | -8 972 | -5 239 | -9 675 |
| EBITDA | 1 480 | 739 | -7 411 | -8 491 | -5 170 | -9 675 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 476 | 738 | -7 411 | -8 972 | -5 239 | -9 675 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 255 | 627 | -7 411 | -8 972 | -5 579 | -10 015 |
| Osobné náklady | 0 | 1 340 | 7 789 | 7 604 | 7 809 | 10 033 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 481 | 69 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: ARAGONES s.r.o.
Prehľad
ARAGONES s.r.o. (IČO 51424363) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bojnice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 390 €, čo je o 53,5 % menej ako rok predtým (2 990 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 11,4 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 10 015 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 10 033 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-25 285 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.