Kadlec bus s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 7 232 | 19 031 | 26 096 | 28 495 | 25 449 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 871 | -2 820 | -3 185 | 1 535 | 2 050 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 4 174 | 8 045 | 5 225 | 2 040 | 3 575 |
| Spolu majetok | 24 528 | 25 554 | 21 345 | 11 089 | 4 158 |
| Záväzky spolu | 2 089 | 5 381 | 5 305 | -6 486 | -15 467 |
| Vlastné imanie spolu | 22 045 | 19 225 | 16 040 | 17 575 | 19 625 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Kadlec bus s. r. o.
Prehľad
Kadlec bus s. r. o. (IČO 51425033) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Malženice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 14 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 25 449 €, čo je o 10,7 % menej ako rok predtým (28 495 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 28,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 050 € (8,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 669 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 158 € a vlastné imanie 19 625 € (miera samofinancovania 472 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.