Elitan s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 23 410 | 59 037 | 113 485 | 178 936 | 142 696 | 167 475 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 23 410 | 59 037 | 113 485 | 178 936 | 142 696 | 167 475 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 14 574 | 48 699 | 101 484 | 164 710 | 128 500 | 136 369 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 576 | 3 836 | 5 338 | 7 001 | 9 226 | 9 196 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 260 | 1 502 | 1 663 | 2 225 | -30 | 16 910 |
| Vlastné imanie spolu | 8 836 | 10 338 | 12 001 | 14 226 | 14 196 | 31 106 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 36 328 | 45 478 | 62 915 | 71 341 | 71 058 | 68 696 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 752 | 1 877 | 2 197 | 2 901 | 1 014 | 18 873 |
| EBITDA | 1 752 | 1 877 | 2 197 | 2 901 | 1 014 | 18 873 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 483 | 1 768 | 2 105 | 2 817 | 930 | 18 789 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 260 | 1 502 | 1 663 | 2 225 | -30 | 16 910 |
| Osobné náklady | 12 553 | 12 117 | 14 430 | 15 579 | 18 547 | 17 616 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Elitan s. r. o.
Prehľad
Elitan s. r. o. (IČO 51428415) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 68 696 €, čo je o 3,3 % menej ako rok predtým (71 058 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 16 910 € (24,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 17 616 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 167 475 € a vlastné imanie 31 106 € (miera samofinancovania 18,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.