STEZAM s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 21 505 € (19 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 845 795 | 1 003 988 | 464 988 | 469 999 | 400 974 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 216 604 | 106 883 | 37 655 | 26 194 | 26 456 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 106 883 | 87 655 | 92 344 |
| Spolu majetok | 465 118 | 224 973 | 183 538 | 173 728 | 163 354 |
| Záväzky spolu | 243 014 | 112 590 | 33 500 | 54 379 | 39 054 |
| Vlastné imanie spolu | 222 104 | 112 383 | 150 038 | 119 349 | 124 300 |
| Vypočítané dividendy | 97 454 | 216 604 | 0 | 56 883 | 21 505 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: STEZAM s.r.o.
Prehľad
STEZAM s.r.o. (IČO 51432536) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 400 974 €, čo je o 14,7 % menej ako rok predtým (469 999 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 14,6 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 26 456 € (6,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 163 354 € a vlastné imanie 124 300 € (miera samofinancovania 76,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.