TOVIAN SK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2021Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2021
| 2019 | 2020 | 2021 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 222 493 | 68 456 | 1 733 126 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 222 493 | 68 456 | 1 733 126 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 222 086 | 64 268 | 1 729 498 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -7 736 | -4 580 | -811 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 143 | 3 768 | -561 |
| Vlastné imanie spolu | 407 | 4 188 | 3 628 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 305 546 | 5 530 411 | 559 741 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 508 | 4 778 | -561 |
| EBITDA | 2 508 | 4 778 | -561 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 996 | 4 770 | -561 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 143 | 3 768 | -561 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TOVIAN SK, s.r.o.
Prehľad
TOVIAN SK, s.r.o. (IČO 51432765) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2021 boli 559 741 €, čo je o 89,9 % menej ako rok predtým (5 530 411 €). Od roku 2019 do roku 2021 tržby rástli v priemere o 35,3 % ročne. Rok 2021 skončil stratou 561 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2021 mala spoločnosť aktíva 1 733 126 € a vlastné imanie 3 628 € (miera samofinancovania 0,2 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2021 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze. Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2021.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.