JJ Services spol. s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 19 607 | 8 849 | 31 754 | 53 820 | 63 407 | 67 147 |
| Neobežný majetok spolu | 28 073 | 14 714 | 4 512 | 0 | 0 | 56 466 |
| Spolu majetok | 47 680 | 23 563 | 36 266 | 53 820 | 63 407 | 123 613 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 31 833 | 31 322 | 33 276 | 24 039 | 13 233 | 42 963 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 26 314 | 10 847 | -12 759 | -2 010 | 24 781 | 45 174 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -15 467 | -23 606 | 10 749 | 26 791 | 20 393 | 30 476 |
| Vlastné imanie spolu | 15 847 | -7 759 | 2 990 | 29 781 | 50 174 | 80 650 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 28 800 | 11 709 | 61 178 | 80 318 | 65 444 | 108 295 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -14 396 | -23 073 | 11 980 | 30 965 | 23 542 | 38 672 |
| EBITDA | -1 036 | -9 713 | 22 182 | 35 477 | 23 542 | 55 459 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -15 467 | -23 606 | 11 632 | 30 699 | 23 396 | 37 435 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -15 467 | -23 606 | 10 749 | 26 791 | 20 393 | 30 476 |
| Osobné náklady | 15 139 | 17 075 | 17 490 | 17 691 | 21 371 | 26 085 |
| Odpisy | 13 360 | 13 360 | 10 202 | 4 512 | 0 | 16 787 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: JJ Services spol. s.r.o.
Prehľad
JJ Services spol. s.r.o. (IČO 51433311) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Šenkvice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave (SK NACE 5231). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 108 295 €, čo je o 65,5 % viac ako rok predtým (65 444 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 30,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 30 476 € (28,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 26 085 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 123 613 € a vlastné imanie 80 650 € (miera samofinancovania 65,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.