DSP services s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 006 | 3 871 | 3 732 | 3 337 | 3 300 | 3 116 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 4 006 | 3 871 | 3 732 | 3 337 | 3 300 | 3 116 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 134 | 129 | 134 | 137 | 478 | 442 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -664 | -1 128 | -1 259 | -1 403 | -1 800 | -2 179 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -464 | -130 | -143 | -397 | -378 | -147 |
| Vlastné imanie spolu | 3 872 | 3 742 | 3 598 | 3 200 | 2 822 | 2 674 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 7 341 | 8 820 | 8 659 | 7 510 | 4 199 | 5 086 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -344 | 7 | -1 | -248 | 119 | 351 |
| EBITDA | -344 | 7 | -1 | -248 | 119 | 351 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -464 | -130 | -143 | -397 | -38 | 193 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -464 | -130 | -143 | -397 | -378 | -147 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DSP services s. r. o.
Prehľad
DSP services s. r. o. (IČO 51436132) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Mesto nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 086 €, čo je o 21,1 % viac ako rok predtým (4 199 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 7,1 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 147 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 116 € a vlastné imanie 2 674 € (miera samofinancovania 85,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.