FARMA NEMEŠANY s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 929 € (1 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 519 452 | 790 865 | 573 437 | 514 736 | 524 107 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 391 | 122 726 | 8 696 | 1 330 | 2 519 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 61 068 | 65 182 | 187 139 | 195 835 | 194 236 |
| Spolu majetok | 987 875 | 915 479 | 993 409 | 1 351 988 | 1 211 876 |
| Záväzky spolu | 915 916 | 711 071 | 781 074 | 1 138 323 | 998 621 |
| Vlastné imanie spolu | 71 959 | 204 408 | 212 335 | 213 665 | 213 255 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 769 | 0 | 2 929 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: FARMA NEMEŠANY s.r.o.
Prehľad
FARMA NEMEŠANY s.r.o. (IČO 51442442) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Nemešany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zmiešané hospodárstvo (SK NACE 0150). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 15 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 524 107 €, čo je o 1,8 % viac ako rok predtým (514 736 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 519 € (0,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 112 365 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 211 876 € a vlastné imanie 213 255 € (miera samofinancovania 17,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.