Martini projekt s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Vlastné imanie sa znížilo o 3 940 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 860 | 9 131 | 2 722 | 1 711 | 1 851 | 9 376 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 6 860 | 9 131 | 2 722 | 1 711 | 1 851 | 9 376 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 926 | 10 147 | 6 544 | 9 430 | 2 801 | 7 023 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 110 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -269 | -2 074 | -6 090 | -8 830 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 805 | -3 950 | -2 740 | -3 897 | -950 | 2 224 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 8 | 8 | 8 | 8 | — | — |
| Vlastné imanie spolu | 2 934 | -1 016 | -3 822 | -7 719 | 4 050 | 2 334 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 14 687 | 10 645 | 17 320 | 8 588 | 1 968 | 12 742 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 604 | -3 739 | -2 345 | -3 176 | -761 | 2 448 |
| EBITDA | -1 604 | -3 739 | -2 345 | -3 176 | -761 | 2 448 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 801 | -3 950 | -2 740 | -3 581 | -950 | 2 224 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 805 | -3 950 | -2 740 | -3 897 | -950 | 2 224 |
| Osobné náklady | 2 055 | 2 167 | 2 306 | 1 579 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Martini projekt s. r. o.
Prehľad
Martini projekt s. r. o. (IČO 51485001) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 12 742 €, čo je o 547 % viac ako rok predtým (1 968 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 224 € (17,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 376 € a vlastné imanie 2 334 € (miera samofinancovania 24,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.