DAR Int. s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 14 294 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Okrem toho sa vlastné imanie znížilo o 5 000 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 12 984 | 16 164 | 10 920 | 11 991 | 13 821 | 2 826 |
| Neobežný majetok spolu | 5 208 | 4 167 | 3 125 | 2 084 | 1 042 | 0 |
| Spolu majetok | 18 192 | 20 331 | 14 045 | 14 075 | 14 863 | 2 826 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | -285 | 1 607 | -4 675 | -5 009 | -4 431 | 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 753 | 13 478 | 13 724 | 13 721 | 14 083 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 9 724 | 246 | -4 | 363 | 211 | 2 486 |
| Vlastné imanie spolu | 18 477 | 18 724 | 18 720 | 19 084 | 19 294 | 2 486 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 23 439 | 11 554 | 9 676 | 8 007 | 9 445 | 8 005 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 11 504 | 290 | -4 | 427 | 551 | 2 826 |
| EBITDA | 12 546 | 1 332 | 1 038 | 1 469 | 1 593 | 2 826 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 11 504 | 290 | -4 | 427 | 551 | 2 826 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 9 724 | 246 | -4 | 363 | 211 | 2 486 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 1 042 | 1 042 | 1 042 | 1 042 | 1 042 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 294 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DAR Int. s.r.o.
Prehľad
DAR Int. s.r.o. (IČO 51551888) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Zálesie. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 8 005 €, čo je o 15,2 % menej ako rok predtým (9 445 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 19,3 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 486 € (31,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 826 € a vlastné imanie 2 486 € (miera samofinancovania 88,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.