REVIT HOUSE s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 997 | 5 021 | 10 326 | 87 051 | 91 985 | 300 188 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 412 | 79 881 |
| Spolu majetok | 4 997 | 5 021 | 10 326 | 87 051 | 116 397 | 380 069 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 7 | 4 022 | 18 570 | 44 227 | 243 801 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -25 | -3 | 14 | 1 240 | 62 981 | 66 670 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 22 | 17 | 1 290 | 62 176 | 3 689 | 64 098 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 65 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 4 997 | 5 014 | 6 304 | 68 481 | 72 170 | 136 268 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 9 291 | 2 385 | 7 173 | 180 675 | 127 040 | 496 217 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 120 | 563 | 1 628 | 78 912 | 6 985 | 87 820 |
| EBITDA | 120 | 563 | 1 628 | 78 912 | 8 264 | 94 232 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 22 | 17 | 1 518 | 78 704 | 4 671 | 81 386 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 22 | 17 | 1 290 | 62 176 | 3 689 | 64 098 |
| Osobné náklady | 0 | 242 | 0 | 0 | 25 930 | 65 324 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 279 | 6 412 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: REVIT HOUSE s. r. o.
Prehľad
REVIT HOUSE s. r. o. (IČO 51671905) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Stropkov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 496 217 €, čo je o 291 % viac ako rok predtým (127 040 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 122 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 64 098 € (12,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 65 324 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 380 069 € a vlastné imanie 136 268 € (miera samofinancovania 35,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.