PM autoservis, s.r.o.Aktívna

IČO 51672596Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Martin

Finančný prehľad

10 299 €+136,7%
Tržby 2025
+70,2%
Priemerný ročný rast 2020–2025
05 tis.10 tis.15 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
05 tis.10 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu432741984 7634 4688 559
Neobežný majetok spolu3 3402 5381 7369341320
Spolu majetok3 3832 8121 9345 6974 6008 559
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu7251 9031 2633 7295 1114 444
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-2 313-2 3430-4 328-3 532-2 930
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-29-1 748-4 3291 296-2 4791 545
Fondy a ostatné vlastné imanie————500500
Vlastné imanie spolu2 6589096711 968-5114 115
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)72110 4452 6808 0394 35110 299
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti70-1 642-4 1651 531-1 1582 499
EBITDA872-840-3 3632 333-3562 632
Výsledok hospodárenia pred zdanením-29-1 748-4 3291 448-2 1391 885
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-29-1 748-4 3291 296-2 4791 545
Osobné náklady1 2871 2591 2721 2881 2971 297
Odpisy802802802802802133
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: PM autoservis, s.r.o.

Prehľad

PM autoservis, s.r.o. (IČO 51672596) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Martin. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 10 299 €, čo je o 137 % viac ako rok predtým (4 351 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 70,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 545 € (15,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 297 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 8 559 € a vlastné imanie 4 115 € (miera samofinancovania 48,1 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

PM autoservis, s.r.o. – IČO 51672596 — icoprofil.sk