Števove - Management s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | — | 10 277 | 16 491 | 26 015 | 15 430 |
| Neobežný majetok spolu | — | 67 | 16 | 67 | 155 219 |
| Spolu majetok | — | 10 344 | 16 507 | 26 082 | 170 649 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 8 954 | 14 737 | 13 681 | 158 006 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -4 999 | -3 537 | -3 230 | -2 599 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -5 000 | 1 389 | 307 | 631 | 242 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 10 000 | 10 000 |
| Vlastné imanie spolu | 0 | 1 390 | 1 770 | 12 401 | 12 643 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 49 680 | 7 800 | 6 000 | 21 835 | 19 189 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -4 999 | 1 460 | 421 | 802 | 9 460 |
| EBITDA | -3 749 | 1 493 | 471 | 852 | 46 456 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -5 000 | 1 414 | 361 | 742 | 306 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 000 | 1 389 | 307 | 631 | 242 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 1 250 | 33 | 50 | 50 | 36 996 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Števove - Management s. r. o.
Prehľad
Števove - Management s. r. o. (IČO 51682958) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 19 189 €, čo je o 12,1 % menej ako rok predtým (21 835 €). Od roku 2019 do roku 2023 tržby klesali v priemere o 21,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2023 bol 242 € (1,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 170 649 € a vlastné imanie 12 643 € (miera samofinancovania 7,4 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.