Homestead s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 1 001 755 | 2 590 116 | 3 329 819 | 3 682 613 | 4 397 175 | 5 023 626 |
| Neobežný majetok spolu | 87 269 | 337 057 | 539 053 | 443 211 | 273 091 | 194 478 |
| Spolu majetok | 1 093 638 | 2 935 767 | 3 878 514 | 4 552 813 | 4 687 326 | 5 686 872 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 572 891 | 2 263 426 | 3 297 248 | 4 270 756 | 4 364 770 | 5 363 934 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 8 | 65 250 | 132 484 | 194 065 | 273 872 | 317 556 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 65 242 | 67 234 | 61 581 | 79 808 | 43 684 | 382 |
| Vlastné imanie spolu | 70 250 | 137 484 | 199 065 | 278 873 | 322 556 | 322 938 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 303 059 | 4 782 475 | 8 245 795 | 10 126 240 | 8 229 210 | 6 916 396 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 82 897 | 88 440 | 87 669 | 116 466 | 112 602 | 70 374 |
| EBITDA | 86 786 | 156 110 | 200 220 | 284 310 | 281 911 | 217 899 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 82 592 | 86 023 | 82 976 | 101 923 | 64 774 | 18 379 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 65 242 | 67 234 | 61 581 | 79 808 | 43 684 | 382 |
| Osobné náklady | 4 185 | 113 933 | 659 174 | 718 975 | 518 950 | 379 481 |
| Odpisy | 3 889 | 67 670 | 112 551 | 167 844 | 169 309 | 147 525 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Homestead s.r.o.
Prehľad
Homestead s.r.o. (IČO 51690560) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Západ. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 6 916 396 €, čo je o 16,0 % menej ako rok predtým (8 229 210 €). Od roku 2019 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 39,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2024 bol 382 € (0,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2024 boli 379 481 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 5 686 872 € a vlastné imanie 322 938 € (miera samofinancovania 5,7 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2024 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.